• Marvels Agents of S.H.I.E.L.D

  Pas betejes ne New York, bota ka ndryshuar. Ajo tani di jo vetem per The Avengers, por edhe per kercenimet e fuqishme qe kerkojne superheronj per tu perballur me to. Ne pergjigje Phill Coulson i S.H.I.E.L.D. krijon nje skuader elite te gjeje dhe te luftoj kunder tyre kudo qe jane. Me nje bote qe zhvillohet gjithmon e me shume cudia, nderkohe qe e keqja rritet, kta Agjentet e S.H.I.E.L.D. jane gati ti heqin qafe.[...]

 • Sex Tape

  Një çift i martuar zgjohet duke zbuluar se kaseta e tyre e seksit që bënë një natë më parë ka humbur, duke i çuar drejt një kërkimi si të çmendur të saj.[...]

 • The Chronicles of Narnia

  Katër fëmijët udhëtojnë nëpërmjet një gardërobë në vendin e Narnia dhe të mësojnë për fatin e tyre të lirë atë me drejtimin e një luan mistike.[...]

 • Arrow

  Pas një aksidenti me anije, miliarderi Oliver Kuin humbi kontaktet duke u menduar i vdekur për 5 vite përpara se të gjendej në një ishull shumë të largët në Oqeanin Paqësor. Kur kthehet në shtëpi të gjithë vënë re se diçka ka ndryshuar tek ai. [...]

 • Paul

  Dy britanikë geeks që udhëtojnë në të gjithë SHBA gjej nje Alien jashte Zones 51 [...]

 • Yes Man

  Nje djale sfidon veten e tij qe te thote vetem "Po" gjithçkaje per nje vit te tere. [...]

 • 300: Rise of an Empire

  Gjenerali Themistokles grek çon akuzën kundër pushtuesit Persian udhëhequr nga perendite Kserksit dhe Artemisia, hakmarrës i marinës persiane.[...]

 • They Call me Trinity

  Një kauboi vjen në qytet ku vëllai i tij është sherif. Vëllai i tij është në fakt një hajdut i cili theu këmbën e sherifit te vertet dhe e la atë për të vdekur, ai u bë sherif në mënyrë tu fshehur. Ata bashkohen kundër baronit te tokës i cili është duke u përpjekur të heqe qafe e kolonine e Mormonit në një luginë, te cilen ai e dëshiron për vete.[...]

 • The Hobbit: The Desolation of Smaug

  Xhuxat,me gjithe Bilbo Baggins dhe Gandalf vazhdoj avendturen e tyre per te rimarre Erebor,Mbreterin e tyre,Nga Smaug.Bilbo Baggins ka me veten e tij nje unaze magjike.[...]

 • Monsters University

  Nje veshtrim i marredhenies midis Majkut dhe Salit gjate diteve te tyre ne Universitetin e Monstrave, kur ata nuk ishin domosdoshmerisht miqte me te mire.[...]

 • A Very Harold and Kumar Christmas

  Gjashtë vjet pas aventures e tyre ne Guantanamo Bay, Harold Lee dhe Kumar Patel shkaktojë një kacafytje ne pushime e krishtlindjeve dhe pa dashje i djegin vjehrit te Harold pemë e viti te ri qe e kishin trasheguar brez pas brezi...Dhe keshtu Harold dhe Kumar futen ne nje aventure te re.[...]

 • Bridge To Terabithia

  Jeta e një djaloshi ndryshon kur ai njihet me një vajzë në shkollë. Ata së bashku krijojnë një botë imagjinare ku kalojnë kohën e tyre të lirë në një shtëpi pemë[...]

3/31/2017

Monster Trucks

Monster Trucks me titra shqip
Info Shqip
Duke kërkuar një mënyrë për t'u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikën e naftës shfaqet një krijesë e cuditshme dhe...

Info English
In a small town, an oil company is drilling for oil. The geologist, Dowd, informs his boss, Tenneson that they detected what could be an ecosystem which could affect their drilling rights...

12/01/2016

The Counterfeiters

The Counterfeiters me titra shqip HD
Info Shqip
Falsifikuesit është historia e vërtetë e operacionit më të madh në historinë e falsifikimit, krijuar prej nazistëve në 1936 për të falsifikuar para. Salomon “Sally” Sorouitsch është mbreti i falsifikimeve. Ai jeton një jetë të djallëzuar të kartave, pije alkoolike, dhe grave në Berlin gjatë epokës naziste.

Info English
The story of the Operation Bernhard, the largest counterfeiting operation in history, carried out by Germany during WWII.

Love Is All You Need?

Love Is All You Need? me titra shqip ne camarok
Info Shqip
Paragjykime. Të drejtat e njeriut. Bulizëm. “Romeo dhe Zhulieta”. “ Një ëndërr “. Bazuar në filmin me metrazh të shkurtër me të njëjtin emër i cili ka fituar shumë çmime.

Info English
Prejudice. Human rights. Bullying. "Romeo and Juliet" meets "Crash" meets "Requiem for a Dream"...with a twist. Based on the multi-award winning short film of the same name.

The Whole Truth

The Whole Truth me titra shqip ne camarok.com
Info Shqip 
Një avokat mbrojtës punon që të nxjer klientin e tij adoleshent të pafajshëm për vrasjen e të atit të pasur.

Info English
A defense attorney works to get his teenage client acquitted of murdering his wealthy father.

Fright Night

Fright Night me titra shqip ne camarok.com
Info Shqip
Çarli Bruster më në fund i ka të gjitha, shoqërohet me fëmijët e njohur dhe është i lidhur me vajzën më seksi të gjimnazit të tij. Në fakt, është aq i hatashëm saqë përbuz edhe mikun e tij të ngushtë Edin. Por telashet mbërrijnë kur një i huaj intrigues i quajtur Xherri shpërngulet në shtëpinë ngjitur.

Info English
After a new neighbor moved into the house next door, Charley discovers that he is an ancient vampire and goes in search for the help of Peter Vincent, a famous "vampire killer" to save his neighborhood from the creature.

camarok. Powered by Blogger.